- Szczegóły
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spektaklu teatralnego pt. "Chcemy jeść" w wykonaniu grupy teatralnej "Raz-Dwa-Trzy", przygotowanego na podstawie jednoaktówki Sławomira Mrożka "Na pełnym morzu". Życzymy wspaniałych wrażeń artystycznych.
https://www.youtube.com/watch?v=PLezet3HhiA
W SPEKTAKLU WYSTĄPIŁY: Amelia Jedlińska-Jung, Amelia Kulawik, Matylda Mgłosiek, Nadia D'Occhio, Zuzanna Żurek
REŻYSERIA & PRZYGOTOWANIE GRUPY TEATRALNEJ: instr. d/s teatru Justyna Gomułka-Błaszczyk
DOBÓR MUZYKI DO SPEKTAKLU: Justyna Gomułka-Błaszczyk
UTWÓR KOŃCZĄCY SPEKTAKL: Amelia Jedlińska-Jung
PRZYGOTOWANIE TECHNICZNE SPEKTAKLU: Adam Chmura, Jacek Żurek
REALIZACJA NAGRANIA, MIX & MASTERING: Jacek Żurek
ZDJĘCIA & MONTAŻ: Mariusz Sławkowski
Nagranie spektaklu grupy teatralnej "Raz-Dwa-Trzy" zrealizowane na scenie Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu
- Szczegóły
Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach serdecznie zaprasza na plenerowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 30 maja 2021 r. w godz. 16.00 - 18.30 na placu przed Domem Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo atrakcji.
- Szczegóły
Kolejna grupa laureatów konkursu online "Piosenka - z uśmiechem" odebrała w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu nagrody i dyplomy, które wręczała P. Ramona Czyżykowska - Liber, Zastępca Dyrektora GOK. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
- Szczegóły
Nagrody już odebrane przez pierwszą grupę laureatów konkursu "Piosenka - z uśmiechem". Dziękujemy za odwiedzenie nas w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach online.