26.03.2024 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na wielkanocny stroik. Dyplomy i nagrody laureatom konkursu wręczała P. Ramona Czyżykowska-Liber, Zastępca Dyrektora GOK Klucze wraz z P. Agnieszką Pacią, instruktorką plastyki. Komisja w składzie: Ramona Czyżykowska-Liber, Zofia Zając, Agnieszka Pacia po obejrzeniu wszystkich prac przyznała nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Antoni Nocoń (Kolbark)
I miejsce - Alicja Żelazna (Bydlin/Załęże)
II miejsce - Jan Mrówka (Rodaki)
II miejsce - Marcelina Mendrek (Klucze)
III miejsce - Anna Rosikoń (Chechło)
III miejsce - Grzegorz Goraj (Chechło)
Wyróżnienie - Zuzanna Grzanka (Jaroszowiec)
Wyróżnienie - Filip Żak (Kwaśniów Górny)
Wyróżnienie - Zuzanna Bula (Rodaki)
Wyróżnienie - Zuzanna Antonik (Klucze)
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy.
 
 
 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Kilara w Olkuszu ogłasza zapisy na rok szkolny 2024/2025. Oferta skierowana jest do uczniów w wieku od 7 do 16 lat. W związku z tym, że jesteśmy instytucją państwową nauka gry na instrumencie jest darmowa, a uczniom zapewniamy na start wybrany instrument do nauki. Szczegółowe informacje udziela sekretariat pod nr tel. 32 6430065 oraz przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą: https://www.gov.pl/web/psmolkusz/ oraz na facebooku: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Olkuszu