KATEGORIA PRZEDSZKOLA
I MIEJSCE
NATALIA KURDYŁA - PRZEDSZKOLE W JAROSZOWCU
Op. BARBARA DREGAN
II MIEJSCE
INES BARCZYK - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BYDLINIE
Op. ZDZISŁAWA PAŚ
III MIEJSCE
POLA GRUSZCZYŃSKA - PRZEDSZKOLE W JAROSZOWCU
Op. BARBARA DREGAN
WYRÓŻNIENIA:
EMILIA ŻĄDŁO - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KWAŚNIOWIE DOLNYM
Op. PAULINA OZIEMBŁO
MACIEJ GUZIK - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
Op. MARIA STACHOWICZ
ANTONI GUZY - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
Op. MARIA STACHOWICZ
MICHAŁ MAJEWSKI - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RODAKACH
Op. IWONA BARCZYK
GABRIELA RAK - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
Op. MARIA STACHOWICZ
MAGDALENA KOCJAN - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
Op. MARIA STACHOWICZ
ALEKS SZWAJCOWSKI - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BYDLINIE
Op. MARIA MÓL
WIKTOR WOŹNICZKO - ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
Op. MARIA STACHOWICZ
Kategoria Kl. I – III SP
I MIEJSCE
SZYMON KURDYŁA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BYDLINIE
Op. JOLANTA KALARUS
II MIEJSCE
OLIWIA PAŁKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO - W BYDLINIE
Op. ANNA HARATYK
III MIEJSCE
LENA SIERKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. L. KRUCZKOWSKIEGO W RYCZÓWKU
Op. KATARZYNA SEWERYN–HABERKA
WYRÓŻNIENIA:
KAROLINA LISOWSKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. L. KRUCZKOWSKIEGO W RYCZÓWKU
Op. ELŻBIETA MUCHA
KACPER KULAWIK - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI W CHECHLE
Op. MONIKA ZALEWSKA
SZYMON KALARUS - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BYDLINIE
Op. JOLANTA KALARUS
Kategoria Kl. VI – VI SP
I MIEJSCE - NATALIA GRZANKA - SZKOŁA PODSTAWOWA T. KOŚCIUSZKI
W CHECHLE
Op. MONIKA ZALEWSKA
II MIEJSCE
LENA POCZĘSNY - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
W KLUCZACH
Op. EWA MOLENDA
III MIEJSCE
ALEKSANDRA MARZĘCKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLUCZACH
Op. EWA MOLENDA
WYRÓŻNIENIE:
LAURA ADAMIK - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLUCZACH
Op. EWA MOLENDA
Kategoria Kl. VII– VIII SP
I MIEJSCE
NATALIA MRÓWKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLUCZACH
Op. EWA MOLENDA
II MIEJSCE
ZUZANNA KOWAL - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BYDLINIE
Op. JOLANTA HABERKA
III MIEJSCE
NIKOLA WIŚNIEWSKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BYDLINIE
Op. JOLANTA HABERKA
WYRÓŻNIENIA:
MAŁGORZATA ANTONIK - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KOPERNIKA W RODAKACH
Op. EWA MOLENDA
ALEKSANDRA KUCIŃSKA - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. L. KRUCZKOWSKIEGO W RYCZÓWKU
Op. ELŻBIETA MUCHA
WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ DNIA 16 LISTOPADA 2019 PODCZAS UROCZYSTYCH OBCHODÓW NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - 105. ROCZNICY BITWY POD KRZYWOPŁOTAMI.
REGULAMIN KONKURSU:
- ORGANIZATOR KONKURSU:
STOWARZYSZENIE „OTWARCI” W BYDLINIE
GMINNY OŚRODEK KULTURY W KLUCZACH
- ZASADY OGÓLNE:
– Konkurs realizowany jest w związku z przypadającą 101 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę oraz z 105 rocznicą bitwy pod Krzywopłotami.
- Konkurs przeprowadza Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora GOK w Kluczach.
- Siedzibą Komisji Konkursowej jest GOK w Kluczach ul. Partyzantów 1.
- Informacje dotyczące realizacji przebiegu i wyników konkursu będą przekazywane przez stronę internetową organizatorów www.gokklucze.pl
- CELE KONKURSU:
- upowszechnianie wiedzy, wartości kulturalnej i historycznej o I Wojnie Światowej i działaniach niepodległościowych
- pobudzenie zainteresowań historią i dziedzictwem kulturowym regionu
- zainteresowanie dzieci i młodzieży historią Polski
- utrwalenie ważnych wydarzeń w ciekawej formie
- rozwijanie wyobraźni plastycznej młodych artystów
- odkrywanie talentów plastycznych
- ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE:
W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych,
- konkurs jest jednoetapowy i przebiegać będzie w następujących kategoriach:
- przedszkola
- klasy I –III szkół podstawowych
- klasy IV – VI szkół podstawowych
- klasy VII – VIII szkół podstawowych
- za zajęcie I, II, III, miejsca w każdej kategorii przeznaczone będą nagrody rzeczowe
- nadesłane prace na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez uczestników
- każdy uczestnik składa tylko jedną pracę
- technika wykonania: dowolna
- materiały – dowolne
- format pracy: A 4 lub większy, jury oceni również prace przestrzenne
- prace plastyczne muszą być zgodne z tematyką konkursu
- każda praca powinna zawierać metryczkę (zał.1)
- prace plastyczne składać należy w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach, ul. Rudnicka 2
- termin składania prac do 08.11.2019 r. (tj. piątek)
- organizatorzy proszą o telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie (zał. 2)
- rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie gminnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w dniu 16 listopada 2019 r. w Bydlinie
- prace przechodzą na własność organizatora,
- w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa
- OCENA PRAC KONKURSOWYCH:
Prace będą oceniane przez Komisję Konkursową wg kryteriów:
- merytoryczność (zgodność z tematem)
- koncepcja
- forma (czytelność)
- kompozycja
- ogólny wyraz artystyczny
Jury nie dopuszcza do oceny prac wykonanych w zespołach.
- POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- w sprawach nieuregulowanych regulaminem decyduje Organizator konkursu
- przekazanie prac przez szkołę oznacza akceptację niniejszego regulaminu
- wymagane jest wypełnienie:
- zał. 3 - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (dziecka)
- zał. 4 - Zgoda na wykorzystanie i rozpowszechnianie danych osobowych/wizerunku (dziecka)
- klauzuli informacyjnej
- organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania prac uczestników do celów edukacyjnych, promocyjnych itp. oraz ich nieodpłatnej publikacji z zachowaniem praw autorskich
- dane osobowe uczestników są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2004 r. poz. 1182).
Konkurs plastyczny realizowany w ramach projektu pn.: „Zapatrzeni w przeszłość ...” - „projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.