26.04.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyły się kwalifikacje wstępne do konkursu „Wygraj sukces”. Prezentacje konkursowe oceniała komisja w składzie:  Magdalena Łaskawiec, Magdalena Pędras i Tadeusz Kańczuga, która  zakwalifikowała  do II etapu konkursu (kwalifikacji regionalnych) 12 solistek. W tym gronie są: Julia Tkacz i Kinga Kasprzyk z sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach.

Julii, Kindze, ich Rodzicom i instr. Annie Dudek serdecznie gratulujemy!

23 KONKURSU PIOSENKI „ WYGRAJ SUKCES” jest organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, a jego Organizatorami są:  Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „Pro-Media” w Tarnobrzegu. Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów oraz  instruktorów. Dla wielu młodych wykonawców jest to także szansa do sprawdzenia umiejętności wokalnych i spełnienia swoich marzeń.

W kwietniu, w kilkudziesięciu wybranych ośrodkach kultury na terenie całego kraju, odbywają się kwalifikacje wstępne , a na przełomie maja i czerwca kwalifikacje regionalne.  Laureaci kwalifikacji regionalnych pod koniec września wezmą udział w półfinale i finale konkursu zorganizowanym w Domu Kultury w Tarnobrzegu.