14.04.2018 r.  w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach świętowano  jubileusz 10-lecia działalności Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach, prowadzonego przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Była to wspaniała okazja do złożenia gratulacji zarządowi i pracownikom kluczewskiego Ośrodka Działaj Lokalnie, który w ten szczególny dzień podziękował przedstawicielom samorządu i stowarzyszeń za wsparcie i realizowane projekty, wręczając pamiątkowe statuetki. Natomiast dyplomy otrzymały stowarzyszenia z gmin: Klucze i Bolesław, które przy wsparciu środków z programu Działaj Lokalnie w 2017 r. w obszarze obu gmin realizowały  projekty dla społeczności lokalnej.

Wyróżniono także przedstawicieli samorządu i innych organizacji, którzy wspierają działalność Ośrodka Działaj Lokalnie, między innymi  Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach. Jest nam ogromnie miło znaleźć się w tym gronie. Serdecznie dziękujemy i życzymy Wam wielu sukcesów i samych tak wspaniałych chwil jak podczas Jubileuszu.

Jubileusz uświetnił koncert rockowego zespołu „Eder” z Chrzanowa.

FOTO - Rafał Jaworski