30 czerwca 2017 r. w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu wspaniałym pokazem zakończyły się zajęcia projektu "Capoeira - Kontynuacja", który był realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach oraz Stowarzyszenie Jaroszowiec, a współfinansowany ze środków Gminy Klucze. Capoeira jest to brazylijska sztuka walki zawierająca elementy taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne. Capoeira to także muzyka, rytm, samoobrona, kultura afro brazylijska i wspaniała atmosfera podczas treningów.W zajęciach sportowych organizowanych w Jaroszowcu uczestniczyły dzieci przedszkolne oraz młodzież szkoły podstawowej. Dziękujemy za wspólne chwile spędzone w Domu Kultury w Jaroszowcu. Życzymy Wam udanych wakacji.

Również tego dnia miało miejsce powitanie wakacje. Były zabawy z chustą animacyjną, tunelem animacyjnym oraz malowanie buziek. Wakacje pięknie i kolorowo się rozpoczęły...

FOTO - "Kultura Jaroszowiec"

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1368827799867681&id=849591471791319