4.06.2017 r. w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbyła się premiera spektaklu  pt. „Śpiąca Królewna” w wykonaniu Teatru „Małego” Widza KLUCZOGRÓD (scenariusz i reżyseria: Anna Dudek). Grupę teatralną tworzą mieszkańcy naszej gminy, m.in. rodzice dzieci, które uczęszczają, bądź uczęszczały do Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach.

W rolach głównych wystąpili: Paweł Kaczmarczyk (Król Hubert), Angelika Lachowicz (Królowa), Rafał Gruszczyński (Król Stefan),Marta Kocjan (Diabolina), Tomasz Basara (Kruk), Michał Radwański (Książę Filip), Anna Dudek (Aurora), Aleksandra Zacłona (Wróżka Niezabudka), Justyna Gałka-Szczupak (Wróżka Hortensja), Anna Ziaja (Wróżka Flora). W pozostałych rolach - Maciej Radwański, Adam Szarek, Jakub Basara, Darek Pukas, Julia Gęgotek, Maja Bartkowiak, Dominika Kocjan, Ania Wołkiewicz, Krzysztof Kuca. W balecie wystąpiły: Magdalena Czopek, Małgorzata Głowacka, Elżbieta Kiszka, Monika Gamrot, Marta Gwaździńska-Lachor, Agata Porębska. Spektakl wsparły swoimi głosami zespoły GOK Klucze: „Tesamee…” i „Rodaczanie”.

Po spektaklu artyści przyjęli gratulacje od  Wójta Gminy  Klucze Norberta Bienia i Zastępcy Dyrektora GOK Ramony Czyżykowskiej - Liber.

To wydarzenie artystyczne wraz z piosenką finałową pt. „Znam ze snu” na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich, którzy uczestniczyli w premierze spektaklu.

FOTOGALERIA: http://www.gmina-klucze.pl/galeria,art,1667,nasi-mieszkancy-jak-profesjonalni-aktorzy