23.04.2017 r. w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbył się niezwykły koncert z okazji 5-lecia działalności zespołu „TESAMEE…” z Gminnego Ośrodka Kultury.

Obchodom jubileuszu zespołu towarzyszyły szlagiery polskiej i zagranicznej muzyki filmowej oraz przeboje lat siedemdziesiątych. Obok Pań z „Tesamee…” wystąpili soliści – Ada Krzystańska i Mariusz Bretner oraz zespoły „Rodaczanie” i  „Pleciugi”. Wszyscy wykonawcy oczywiście  pod kierunkiem artystycznym Anny Dudek.
Jubilatkom i opiekunce artystycznej gratulacje i życzenia dalszych sukcesów składali: Posłanka na Sejm RP – Lidia Gądek, Wójt Gminy Klucze - Norbert Bień, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury - Mirosław Macek oraz Zenon Krukowiecki.
Podziękowania za uświetnienie koncertu zespołu "Tesamee..." otrzymali  wszyscy wykonawcy, którzy tego wieczora wspólnie z zespołem wystąpili na kluczewskiej scenie. Mamy nadzieję, że wspaniała atmosfera koncertu na długo pozostanie w pamięci i sercach wszystkich.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za piękne chwile spędzone wspólnie. Było nam bardzo miło Państwa gościć.

Jednocześnie Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach dziękuje wszystkim pracownikom Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach oraz Krystianowi Dudkowi, Jackowi Żurkowi, Justynie Gałka-Szczupak i Marcinowi Tomsi za ogromny wkład pracy w przygotowanie  i realizację uroczystości jubileuszowej.

FOTO: Rafał Jaworski