Przedstawiamy Państwu drugą fotorelację z warsztatów, które odbyły się w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu w ramach projektu "EDUKACYJNA EKO PRZYGODA", realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach. Te wspaniałe warsztaty twórcze, promujące recykling prowadziła Projektant i rekonstruktor Anna Musialska, dzięki której ze zwykłych rzeczy powstały cudowne stylizacje, należące do sztuki nieużytkowej. Warsztaty odbyły się na zasadzie łączenia pokoleń: dzieci i dorośli. Tworzeniu niekonwencjonalnych stylizacji towarzyszyły ogromne emocje, a efekt końcowy grupy projektantek i projektantów mody jest zachwycający!
Projekt dofinansowano w Konkursie Grantowym dla Organizacji Pozarządowych oraz Instytucji Edukacyjnych „Fabryka EKO Pomysłów” – edycja 2023.

GALERIA: