WE WILL ROCK YOU to brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN i librettem Bena Eltona, który po raz pierwszy zaprezentowano na londyńskim West Endzie w 2002 roku i grano go tam nieprzerwanie przez 12 lat. Grany był również w wielu krajach świata. Znane i lubiane ponadczasowe przeboje grupy QUEEN, dynamiczna i pełna humoru fabuła zawsze wywołują wielki entuzjazm wśród widzów. Warszawski Teatr Muzyczny ROMA przedstawia WE WILL ROCK YOU w swojej autorskiej wersji. Reżyserem musicalu jest Wojciech Kępczyński, twórcą polskiego przekładu libretta i tekstów piosenek Michał Wojnarowski, a kierownikiem muzycznym spektaklu Jakub Lubowicz. 20.05.2023 r. prawie tysięczna widownia, a wśród nich 50 - osobowa grupa z gminy Klucze, dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kluczach - organizatorowi wyjazdu - oklaskiwała to niesamowite widowisko, którego patronem jest niezapomniany Freddie Mercury. Musical był wspaniałą okazją, aby usłyszeć piosenki zespołu QUEEN.