20.04.2023r. w Szkole Podstawowej w Kluczach odbyło się uroczyste podsumowanie III Edycji Eko-Akcji pn. ,,Sprzątamy Gminę Klucze" wraz z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego pn. ,,Czysta Gmina-Czysty Świat". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń, radni, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół, przedszkoli i ośrodka kultury z terenu gminy Klucze.

W ramach wyrazów uznania za kształtowanie trwałych postaw przyczyniających się do podnoszenia świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa oraz czynny udział w III edycji Eko - Akcji Sprzątamy Gminę Klucze na scenę poproszono partnerów Komitetu Społecznego ,,Pomagamy” oraz przedstawicieli sołectw, szkół, przedszkoli, organizacji i stowarzyszeń, aby wręczyć im  dyplomy z podziękowaniami. Wśród nich był Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach i Kluczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku.