28.03.2023 r. w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Konkursie plastycznym na "RODZINNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ".
Jury: Bogdan Haniebnik – nauczyciel plastyki XVI LO w Krakowie - Przewodniczący komisji oceniającej, Agnieszka Pacia, Zofia Zając, Ramona Czyżykowska - Liber
po wnikliwej analizie, w której uwzględniono kryteria etnograficzne, artystyczne i estetyczne postanowiło:
I nagrodą uhonorować pracę Martyny Krzemień (Kwaśniów Dolny),
II nagrodą - Zuzanny Haras (Ryczówek),
III nagrodą - Darii Matyja (Rodaki).
Natomiast Wyróżnienia otrzymali:
Tomasz Kajdan (Kwaśniów Górny),
Jagoda Skrzypczak (Chechło),
Marcelina Mendrek (Klucze),
Alicja Pacia (Chechło),
Michał Dąbek (Jaroszowiec),
Krystian Czesnowski (Chechło),
Iwo Kocjan (Klucze),
Paweł Grabowski (Kwaśniów Dolny).
Po zapoznaniu uczestników z wynikami konkursu, dyplomy i nagrody wręczały Panie: Ramona Czyżykowska - Liber, Zastępca Dyrektora GOK Klucze, Zofia Zając, Radna Gminy Klucze i Agnieszka Pacia, Instruktor ds plastyki.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Jeżeli ktoś nie mógł przyjechać na spotkanie w dniu 28.03.2023 r., dyplomy i upominki można odebrać w Domu Kultury w Jaroszowcu (WSZYSCY UCZESTNICY KONKURSU). Zapraszamy.