Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach organizuje w dniu 29.01.2023 r. kolejny wyjazd do teatru, tym razem do Teatru Variete w Krakowie na musical CHICAGO, grany o godz. 17.30.
Koszt wyjazdu: bilet wraz z ubezpieczeniem i przejazdem autokarem - 143,50 zł.
KONTAKT - tel. 509 500 195.
UWAGA - ze względu na styczniowe podwyżki cen paliw sama cena przejazdu może nieznacznie wzrosnąć !
WPŁATY do 20.12.2022!!!
Wyjazd sprzed DK "Papiernik" w Kluczach o godz. 15.30.
Informacje o musicalu:
Chicago rok 1929 - gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw, Roxie otrzymuje niepowtarzalną szansę, by spełnić swoje marzenia, zwłaszcza, że z pomocą przychodzi jej znany adwokat Billy Flynn. Blok więzienny zarządzany jest przez skorumpowaną naczelniczkę Morton „Mama”, która za pieniądze załatwia wszystko.
Spektakl oparty jest na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Chicago w latach 20-tych. Reporterka Chicago Tribune opisała historię dwóch kobiet, które trafiają do więzienia i stają przed sądem za morderstwa.
Za reżyserię odpowiada doskonale wszystkim znany i niezwykle ceniony przez krytyków i widzów Wojciech Kościelniak. Na scenie zobaczymy 19 aktorów, którym towarzyszy zespół 14 muzyków.