26.08.2022 r. w ramach projektu pn. "Kultura na Pustyni" Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zorganizował dla dzieci oraz młodzieży z gminy Klucze i z Ukrainy (wiek: 6 - 17 lat) kolejny rajd z przewodnikiem (oraz tłumaczem) po Pustyni Błędowskiej, a następnie warsztaty plastyczne na "Róży Wiatrów", przygotowane i prowadzone przez instruktora ceramiki. Podczas warsztatów dzieci wykonały wspaniałe pamiątki z pobytu na Pustyni Błędowskiej, które zabrały do swoich domów.
Projekt dofinansowano w Konkursie Grantowym dla Organizacji Pozarządowych oraz Instytucji Edukacyjnych „Fabryka Pomysłów” – edycja 2022.

GALERIA:

25.08.2022 r. w ramach projektu pn. "Kultura na Pustyni" Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zorganizował dla dzieci oraz młodzieży z gminy Klucze i z Ukrainy (wiek: 6 - 17 lat) kolejne warsztaty bębniarskie na "Róży Wiatrów". W tej niezwykłej scenerii - pośród piasków Pustyni Błędowskiej - dzieci uczyły się gry na bębnach afrykańskich, a zajęcia prowadził P. Maciej Grzanka.