5.06.2022r. w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu w bajkowej scenerii, pośród pięknej dekoracji i kolorowych świateł odbyła się II część koncertu podsumowującego rok artystyczny 2021/ 2022. W uroczystym spotkaniu wzięli udział: P. Norbert Bień - Wójt Gminy Klucze, P. Krzysztof Dąbrowski - Radny Powiatu Olkuskiego, Radni Gminy Klucze: P. Iwona Walnik, P. Zofia Zając, P. Halina Ładoń i P. Henryk Dziechciewicz, P. Mirosław Macek - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, P. Ramona Czyżykowska - Liber - Zastępca Dyrektora GOK, Przewodniczące KGW, przyjaciele i sympatycy wszystkich wykonawców. Wystąpili soliści, instrumentaliści, duet i zespoły: PLECIUGI, RODACZANIE, TESAMEE..., zespół śpiewaczy KGW BOGUCIN pod kierunkiem P. Anny Dudek, Duet wokalny Adam i Marceli z Domu Kultury w Jaroszowcu, Chór ENIGMA pod dyrekcją P. Igi Łypaczewskiej - Krawiec i Zespół ZIEMIA KLUCZEWSKA pod kierunkiem P. Magdaleny Nowak.

GALERIA: