Pracownia Plastyczna Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach zaprosiła dzieci i młodzież z gminy Klucze do wzięcia udział u w konkursie plastycznym na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Celem konkursu było popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową, przekaz wartości i tradycji ludowej, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, poszukiwanie nowych środków wyrazu i rozbudzanie inwencji twórczej. Na konkurs wpłynęło wiele wspaniałych prac. Jest nam ogromnie miło przedstawić wyniki konkursu:

I miejsce –  MACIEJ MĘDREK – Kwaśniów Dolny

II miejsce – MARCELINA MENDREK - Klucze

II miejsce – DARIA PÓŁKOSZEK - Rodaki

III miejsce – AMELIA PORC - Chechło

Wyróżnienie – GRZEGORZ GORAJ – Chechło

Wyróżnienie – SZYMON DYDUCH – Kwaśniów Górny

Wszystkim uczestnikom  bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy. O terminie wręczenia dyplomów i nagród poinformujemy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach www.gokklucze.pl  i na naszym fanpage’u.