W dniu 21 lutego 2022 r. w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu odbyła się pierwsza próba Chóru Enigma, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kluczach z nową Dyrygentką, Panią Igą Łypaczewską-Krawiec. Cieszymy się, że skład Chóru Enigma powiększył się też o kolejne chórzystki.
Uczestnictwo w chórze stwarza możliwość rozwoju dla wszystkich miłośników sztuki chóralnej, bez względu na wiek, zawód, czy wykształcenie muzyczne. W Chórze Enigma podczas cotygodniowych prób nie tylko można rozwijać zdolności wokalne, ale także miło spędzać czas, przygotowując się do realizacji wyzwań artystycznych: koncertów i konkursów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY DOŁĄCZYĆ DO CHÓRU ENIGMA. Próby odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 18:30 w Domu Kultury w Jaroszowcu.