Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach w kwietniu 2021 roku ogłosił II edycję Konkursu „Piosenki z Uśmiechem” Online. Zgłoszonych zostało 81 uczestników.

Celem konkursu było propagowanie muzyki wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,  jako jednej  z możliwych form artystycznego wyrazu.

Nagrodą za I Miejsce w konkursie była rejestrowana sesja nagraniowa, poprzedzona  konsultacjami z trenerem wokalnym, do której zaproszono laureatki I Miejsc  w czterech kategoriach wiekowych:

• Kalina Rutkowska - kat. do lat 7 - Rodaki
  • Roksana Samoiluk - kat. 8-11 lat - SP Bydlin
  • Aleksandra Juchniewicz - kat. 12-15 lat - SP Nr 68 Szczecin
  • Milena Konieczna - kat. 12-15 lat - Pracownia Wokalna Nowogrodziec
  • Patrycja Tomczyk - kat od lat 16 - Pracownia muzyczno-teatralna „Pozytywka” Bolesław

Nagrania audio zrealizowano w Domu Kultury „Hutnik” w Jaroszowcu, zaś rejestracja video /teledysk/ odbyła się w plenerach Róży Wiatrów na naszej Pustyni. Tekst i przepiękne  zdjęcia znajdziemy w Gazecie Krakowskiej: https://gazetakrakowska.pl/klucze-zwyciezcy-konkursu-piosenki-z-usmiechem-nagrywali-na-pustyni-bledowskiej-teledysk-zdjecia/ar/c15-15722164 i w wiadomościach z Olkusza w serwisie Nasze Miasto.

Już wkrótce na stronie www.gokkklucze.pl i na fanpage'u GOK (Facebook) zostanie opublikowany materiał z owych sesji...