Działalność zespołów prowadzona przez wiele lat w kluczewskim Domu Kultury została przeniesiona 5.05.2021 r. - na czas remontu obiektu - do Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu, gdzie trwają zajęcia, warsztaty i próby.  W każdy dzień tygodnia odbywają się zajęcia wokalne lub wokalno-muzyczne. Bardzo się cieszymy, że możemy gościć w Jaroszowcu nasze zespoły, by dalej  prowadzić i rozwijać  działalność artystyczną. Harmonogram  zajęć przedstawia się następująco:

poniedziałek

• Chór "Enigma" -  w godz. 12.00-19.00 indywidualne lekcje śpiewu, godz. 19.00 - próba chóru

• godz. 17.00 - Zespół "Ziemia Kluczewska"

środa

• godz. 16.00 - Zespół "Skierki" (dziecięcy), godz.  17.00 - Zespół "Tesamee..."

czwartek

• godz. 16.00 - Zespół "Pleciugi" (dziecięcy), godz. 17.00 - Zespół "The Greasers" (młodzieżowy)

• godz. 17.00 - Zespół "Kwiaty Pustyni"

KTO CHCIAŁBY DOŁĄCZYĆ - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!