Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach był organizatorem konkursu plastycznego on-line „Tradycje świąteczne”, który został ogłoszony przed Świętami Bożego Narodzenia. Celem konkursu było przedstawienie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej, rozwijanie talentu i zdolności manualnych uczestników, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych oraz poszukiwanie nowych  środków wyrazu. Jest nam ogromnie miło przedstawić Państwu wyniki konkursu:

I miejsce – Natalia Grzanka

II miejsce – Emilia Polakiewicz

II miejsce – Magdalena Kocjan

III miejsce –  Blanka Polakiewicz

III  miejsce – Pola Gruszczyńska

Wyróżnienia:

Karol Mossór

Amelia Polakiewicz

Paweł Micyk

Maria Gonera

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone 19.01.2021 r. (wtorek) o godz. 17.00  w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach. Serdecznie zapraszamy.