Wiemy już od maja br., że pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zdobyła Zuzanna Grabowska za pracę wykonaną w Pracowni Ceramicznej GOK Klucze pod kierunkiem instruktor Anny Płacheckej-Śniadach. Jednakże, ze względu na obecną sytuację - teraz dopiero otrzymała dyplom i nagrodę. Radość Zuzanny jest bezcenna. Do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Zamki i pałace w Polsce” zorganizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie  zgłoszono ogółem 833 prace plastyczne wykonane w różnych technikach plastycznych. 25.05.2020r. jury w składzie: Karol Wiącek - artysta plastyk, Dariusz Kostecki - artysta plastyk, Agnieszka Pruszowska - Mikołajczak - artysta plastyk  dokonało niezwykle trudnego wyboru prac, które następnie zostały nagrodzone i wyróżnione w trzech kategoriach wiekowych, a także prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej. W kategorii II jury zakwalifikowało ogółem 530 prac, a I miejsce otrzymała  Zuzanna Grabowska. SERDECZNIE GRATULUJEMY !