Natalia Kukulska chce Cię usłyszeć!

Piosenkarka zachęca do udziału w konkursie wokalnym

#Zostańwdomu i weź udział w konkursie Narodowego Centrum Kultury!

Zadanie konkursowe polega na solowym wykonaniu jednej wybranej piosenki ze Śpiewnika Narodowego Centrum Kultury dostępnego na stronie zaspiewajmy.pl

Nagraj piosenkę z akompaniamentem pochodzącym z naszego śpiewnika i prześlij wykonanie (w formacie mp4) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZGŁOSZENIA -  do 19 czerwca 2020 r.

Na laureatów czekają nagrody:

nagroda pieniężna w wysokości 1 500 zł,

zapewnienie i pokrycie kosztów udziału w klasie wokalnej warsztatów muzycznych w Chodzieży w terminie od 20 lipca 2020 r. do 1 sierpnia 2020 r.

nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z udziałem pianisty – wykonawcy akompaniamentu do wybranej piosenki,

nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł,

nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

Najlepsze nagrania zostaną zamieszczone na stronie śpiewnika.

Więcej informacji -  w Regulaminie konkursu.

Harmonogram:

Ogłoszenie konkursu: 24 kwietnia 2020 r.

Zgłoszenia: 25 kwietnia – 19 czerwca 2020 r.

Prace Jury: 22 czerwca – 29 czerwca 2020 r.

Ogłoszenie wyników: 2 lipca 2020 r.

Termin przekazania nagród: do 20 lipca 2020 r.

INFORMACJE: https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/zaspiewajmy-pl/aktualnosci/natalia-kukulska-chce-cie-uslyszec

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.