20.01.2020 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach odbyło się uroczyste podsumowanie III etapu projektu pn. "MATECZNIK TRADYCJI" Od września 2019 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach trwały warsztaty garncarstwa i warsztaty haftu (haft biały Krakowiaków Zachodnich). Warsztaty garncarstwa były realizowane pod kierunkiem P. Anny Płacheckiej - Śniadach, a warsztaty haftu prowadziła P. Lucyna Probierz. Warsztaty odbywały się w ramach projektu edukacyjnego MAŁOPOLSKA SZKOŁA TRADYCJI, realizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kluczach (garncarstwo i haft). W podsumowaniu udział wzięli : P. Andrzej Zarych - Dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury "Sokól" w Nowym Sączu wraz z P. Beatą Rompała - koordynatorem projektu, P. Ramona Czyżykowska-Liber - Zastępca Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, P. Anna Płachecka-Śniadach - instruktor warsztatów garncarstwa oraz uczestnicy warsztatów garncarstwa i haftu.

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w latach 2017 – 2020.

GALERIA: https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Kluczach-182654548473815/photos/?tab=album&album_id=3390413844364520