6 stycznia 2020 roku ulicami Klucz przeszedł Orszak Trzech Króli zorganizowany pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”, które jest fragmentem refrenu popularnej kolędy „Dzisiaj w Betlejem”. W tegorocznym Orszaku ponownie wyszliśmy z kolędami poza świątynię, dziękując za wszystkie cuda, które zdarzyły się w historii naszej Ojczyzny, m.in. za Cud na Wisłą, który miał miejsce 100 lat temu. Na Orszak zapraszali: Proboszcz Parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach, Wójt Gminy Klucze, Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach i GBP w Kluczach - Filia w Jaroszowcu, a współorganizatorami i partnerami byli: PTTK Stajenka "Biały Kamień", F.P.H.U "MYSZOR"  w Chechle, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach. Serdecznie dziękujemy Chórowi "Enigma" pod dyrekcją Anny Gertner, aktorom Orszaku Trzech Króli, Grupie Teatralnej działającej przy Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu, Powiatowej Komendzie Policji w Olkuszu, Komisariatowi Policji w Kluczach, Rycerzom z Bogucina Dużego, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczach, Orkiestrze Dętej w Gieble, KGW w Kluczach i wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli.

FOTOGALERIA: https://drive.google.com/drive/folders/1iU99L4rxgygwyUSCjCUbxJf71tirs01J

FOTO. Janusz Dziatłowicz