13.06.2024 r. w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbyło się podsumowanie roku artystycznego 2023/ 2024 sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach. W uroczystym spotkaniu wzięli udział: P. Norbert Bień - Wójt Gminy Klucze, Radni Gminy Klucze, P. Mirosław Macek - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, P. Ramona Czyżykowska-Liber - Zastępca Dyrektora GOK, P. Marta Dziura – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kluczach, rodziny, przyjaciele i znajomi wszystkich wykonawców. W koncercie wystąpili: solistki: Ola, Emilka, Kinga, Karolina, Antosia, Klaudia, Maja i Zuzia, Marysia, Matylda, instrumentaliści: Kalinka, Jan, Łucja, Natalia i zespoły: „Pleciugi”, „Rodaczanie”, „Tesamee…”, KGW Bogucin pod kierunkiem P. Anny Dudek, Chór „Enigma” pod dyrekcją P. Igi Łypaczewskiej – Krawiec i zespół „Ziemia Kluczewska” pod kierunkiem P. Magdaleny Nowak.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspaniałe chwile spędzone w naszym domu kultury, a najmłodszym wykonawcom życzymy udanych wakacji.