31.05.2019 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach odbyło się podsumowanie roku artystycznego 2018/ 2019 sekcji ceramicznej, plastycznej i teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach. Sekcja ceramiczna i plastyczna przygotowała w galerii niezwykle barwną wystawę prac, a sekcja teatralna zaprezentowała na scenie układ taneczny w wykonaniu najmłodszej grupy teatralnej "Raz-Dwa-Trzy", spektakl pt. "Królowa Śniegu" w wykonaniu grupy teatralnej "Konopeum" i spektakl teatru lalkowego pt. "Latarenka" w wykonaniu strszej grupy "Raz-Dwa-Trzy". Po obejrzeniu programu artystycznego dyplomy i upominki uczestnikom sekcji: ceramicznej, plastycznej i teatralnej wręczali: Aneta Oleksy i Henryk Dziechciewicz - Radni Gminy Klucze, Mirosław Macek - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach i Ramona Czyżykowska-Liber - Zastępca Dyrektora oraz instruktorzy poszczególnych sekcji artystycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspaniałe chwile spędzone w naszym domu kultury, a naszym młodym artystom życzymy udanych wakacji.

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Kluczach-182654548473815/photos/?tab=album&album_id=2715431098529468