Zespoły Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach uczestniczyły w przesłuchaniach IV Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury. Jury w składzie:Grażyna Wikarek - Meus, Karolina Jędrak i Michał Gasz po wysłuchaniu wszystkich podmiotów wykonawczych w dniach 10-11.01.2019 r., przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach festiwalu.

Jest nam bardzo miło zakomunikować, że w kategorii Zespoły Dorosłe I miejsce w IV Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach zajął zespół "Tesamee...", a II miejsce - zespół "Rodaczanie". Oba zespoły GOK w Kluczach prowadzi Anna Dudek. Serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród odbyło się 12.01.2019 r. podczas Koncertu Galowego IV Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Foto. Echa Łaz