28.03.2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Smok Obibok i Jego przyjaciele", w którym wzięły udział 84 placówki oświatowe z całej Polski. Komisja w składzie: JOANNA SIWAK - artysta plastyk, JANUSZ MRÓZ– animator kultury, ROBERT RZEPNICKI – artysta fotografik i WALDEMAR DOLECKI – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach. W kategorii rzeźba - formy przestrzenne komisja przyznała 5 nagród i 5 wyróżnień. Chcemy się pochwalić, że jedno z wyróżnień otrzymała Zuzanna Grabowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, która swoją pracę wykonała w pracowni ceramicznej kluczewskiego Domu Kultury pod kierunkiem Anny Płacheckiej - Śniadach. Zuzi, jej Rodzicom i instr. Annie Płacheckiej - Śniadach serdecznie gratulujemy!