Pracownia ceramiczna Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach wzięła udział w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach” – ŚWIAT WIELKICH I MAŁYCH KOTÓW. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie (ul. Grunwaldzka 5). Na tegoroczną edycję Konkursu nadesłano 2 591 prac. Jury oceniło prace w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na techniki wykonania. Nagrodę w kat. formy przestrzenne otrzymała Martyna Struzik (19 lat) a wyróżnienie Martyna Zawada (10 lat).

Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się w sobotę, 27 maja 2017 r. o godz. 12.00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. M. Kopernika 27)
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa wyłącznie nagrodzonych prac uczestników konkursu.
Natomiast wystawę prac wyróżnionych w Konkursie będzie można zobaczyć w Galerii KONTUR przy ulicy Grunwaldzkiej 5 (w dniu Konkursu do godziny 15.00), natomiast prace, które zdobyły „Kwalifikacje do wystawy” będą prezentowane w terminie późniejszym - po uroczystym finale.
Martynie Struzik i Martynie Zawadzie, ich Rodzicom oraz instruktorce pracowni ceramicznej GOK: Annie Płacheckiej – Śniadach serdecznie gratulujemy tak wspaniałego sukcesu.

Z lewej strony - nagrodzona praca Martyny Struzik.

Z prawej strony - wyróżniona praca Martyny Zawady.

FOTOGALERIA Z WRĘCZENIA NAGRÓD: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1504582729614317&id=182654548473815