13.11.2016 r. podczas akademii zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Bydlinie z okazji 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – BOHATEROWIE, BITWY, MIEJSCA PAMIĘCI” i wręczenie nagród, połączone z wystawą nagrodzonych prac.

Dyplomy i nagrody laureatom konkursu wręczali: Norbert Bień - Wójt Gminy Klucze,  Bogusław Paś - Przewodniczący Rady Gminy Klucze, Mirosław Macek - Dyrektor GOK,  Ramona Czyżykowska-Liber - Zastępca Dyrektora GOK, Wiesław Nadymus - instruktor ds plastyki GOK (koordynator konkursu) i Jacek Grzanka - Prezes Stowarzyszenia „Otwarci” w Bydlinie.

Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Wiesław Nadymus - instruktor ds plastyki GOK,  Jarosława Kraszewska - Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Ramona Czyżykowska-Liber - Zastępca Dyrektora GOK, Anna Płachecka-Śniadach - instruktor ds ceramiki GOK i Rafał Jaworski - redaktor miesięcznika "Echo Klucz".

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Konkurs plastyczny był realizowany w ramach projektu pn.: „Z historią za Pan Brat” - „projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

FOTOGALERIA NA: