13.12.2019 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach odbył się wernisaż wystawy "Co w sadzie piszczy". Prace prezentowali uczestnicy sekcji ceramicznej i sekcji plastycznej GOK Klucze. Autorzy prac i instruktorzy usłyszeli wiele ciepłych i miłych słów od P. Iwony Walnik - Zastępcy Przewodniczącego Rady Gminy Klucze i P. Jarosława Raka, który uczestniczył w wernisażu w imieniu P. Norberta Bienia - Wójta Gminy Klucze. Prace prezentowane na wystawie przygotowała sekcja ceramiczna pod kierunkiem instr. Anny Płacheckiej - Śniadach i sekcja plastyczna pod kierunkiem instr. Agnieszki Paci. W galerii na piętrze zgromadzono prace ceramiczne ponad 70 autorów, a na korytarzu i w pracowni plastycznej wiele prac uczestników zajęć plastycznych. Aż trudno uwierzyć, że w tak małych pomieszczeniach można wyeksponować tak wiele prac. Nam się to udało, a wszyscy zwiedzający wystawę byli pod ogromnym wrażeniem.

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Kluczach-182654548473815/photos/?tab=album&album_id=3271946236211282,